۰۲۱۴۴۱۴۰۹۳۶ info@drmarjansabeti.com

متخصص قلب خوب در غرب تهران

متخصص قلب خوب در غرب تهران

متخصص قلب خوب در غرب تهران کیست؟ متخصص قلب خوب چه ویژگی هایی دارد؟ متخصص قلب خوب چه خدماتی می تواند انجام دهد؟

متخصص قلب خوب در آیت الله کاشانی

قلب انسان دومین عضو مهم بدن اوست. قلب عضوی است که کنترل خون رسانی و جریان خود بدن را به عهده دارد. با گسترش زندگی شهرنشینی و ماشینی، مشاهده می کنیم بیماری های بشر نیز افزایش یافته اند. یکی از مهم ترین عوامل مرگ و میر بیماری های قلبی می باشند، بنابراین درمان بیماری های قلبی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای درمان این دسته از بیماری ها نمی توان به هر متخصص قلبی اعتماد کرد و باید با شناخت کامل یک متخصص قلب خوب را گزینش نمود. در این مقاله قصد داریم یک متخصص قلب خوب در غرب تهران را به شما معرفی کنیم.

متخصص قلب خوب در غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

یک متخصص قلب خوب دارای ویژگی هایی است که سبب تمایز او از دیگر متخصصان قلب می شود. برخی از این ویژگی ها به شرح زیر می باشند:

  • داشتن علم و دانش کافی و به روز: یک پزشک متخصص قلب خوب باید از علم به روز و آپدیتی برخوردار باشد. دانش پزشکی روزانه در حال پیشرفت است و هر روزه روش های درمانی نوینی کشف می شوند. یک متخصص قلب خوب بایدعلم خود را همیشه آپدیت کند و همچنین از تجهیزات پیشرفته و حرفه ای برای معاینه و تکمیل روند درمان بیماران، استفاده نماید.
  • داشتن تجربه و مهارت کافی: علم پزشکی یک روش تجربی است و هر پزشکی که از تعداد کثیری تجربه ی موفق برخوردار است، قطعا می تواند قابل اعتماد تر باشد. یک متخصص قلب خوب نیز از این قاعده مستثنی نیست. یک متخصص قلب خوب باید دارای مهارت کافی باشد و بتواند با تجربه ی خود روند درمان را با کمترین آسیب و عارضه به پایان برساند. چه بسا شرایطی در حین درمان یا جراحی های بیماری های قلبی پیش می آید که پزشک تنها با تکیه بر مهارت و تجربه ی خود می تواند آن شرایط را کنترل کند.
  • داشتن اخلاق حرفه ای: یک متخصص قلب خوب باید دارای اخلاق حرفه ای باشد. همان طور که ذکر کردیم بیماری های قلبی بسیار با اهمیت هستند و نمی توان از درمان آن ها به سادگی عبور کرد. یک پزشک متخصص قلب خوب باید بتواند با اخلاق حرفه ای و وجدان کاری خود روند درمان را به بهترین نحو پیگیری کند.

 

لازم به ذکر است متخصص قلب خوب در غرب تهران تمامی این ویژگی ها را دارا می باشد.

متخصص قلب خوب در غرب تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

متخصص قلب خوب در غرب تهران کلیه خدمات مربوط به معاینه و درمان بیماری های قلبی را با استفاده از به روز ترین دانش و تجهیزات ارائه می دهد. برخی از این خدمات به شرح زیر می باشند:

دکتر مرجان ثابتی متخصص قلب و عروق در تهران درمان بیماری های قلبی را با تخصص ویژه ای انجام می دهد. جهت مشاوره با دکتر مرجان ثابتی و رزرو وقت قبلی می توانید با شماره هایی که در داخل سایت است تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
  • درمان تنگی دریچه میترال: درمان ها بستگی به میزان تنگی دریچه و علائم بیمار دارد. درمان های دارویی و بیشتر جهت بهبود علائم و بهتر کردن ظرفیت فعالیتی بیماران می باشد و روی خود دریچه و مسیر پیشرفت آن تاثیر چندانی ندارد. درمان درگیری دریچه به صورت مداخله ای می باشد و در صورت شدید شدن تنگی و کاهش قابل توجه سطح دریچه که توسط اکوکاردیوگرافی اندازه گیری می شود.، بیمار کاندید مداخلات می شود. یک نوع آن به صورت بسته و به روش سپتوستومی و والووتومی دریچه از طریق ورید فمورال و در کت لب انجام می شود. این روش در همه ی بیماران قابل انجام نمی باشد و به میزان نارسایی دریچه همراه با تنگی، میزان کلسیفیکاسیون و چسبندگی دریچه بستگی دارد.
  • درمان گرفتگی عروق کرونر: درمانی برای گرفتگی عروق کرونر وجود ندارد، اما راه هایی وجود دارد که از بروز آسیب های بیشتر پیشگیری می کند. درمان می تواند شامل ایجاد یک سری تغییرات در سبک زندگی باشد، مانند: کنار گذاشتن سیگار، داشتن رژیم غذایی سالم و اهمیت دادن به ورزش. با این حال، درمان های دارویی و یا جراحی نیز می تواند مفید باشد.
  • درمان نارسایی قلبی: درمان نارسایی قلبی با توجه به شدت علائم و شرایط در نظر گرفته می شود. درمان اولیه، به تسکین سریع علائم کمک می کند، اما بیمار باید هر سه تا شش ماه یک بار چکاپ شود. هدف از درمان، افزایش طول عمر بیمار می باشد.
  • آنژیوگرافی قلب: آنژیوگرافی قلب، تستی است که به منظور بررسی انسداد سرخرگ  های کرونری قلب انجام می شود. اگر علائمی از آنژین، دردهای  قفسه سینه، انسداد و گرفتگی آئورت و یا مشکلات قلبی مشاهده شود، پزشک نگران بروز حمله قلبی خواهد بود. در طول آنژیوگرافی قلب، ماده رنگی از طریق کاتتر وارد سرخرگ ها می شود، در این حین پزشک به بررسی جریان خون در قلب بر روی صفحه مانیتور خواهد پرداخت.
  • و …

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دوازده =

Call Now Button